Embed

BAYAN SAÇ BEYAZLIK GİDERİCİ

Schwarzkopf RE-NATURE DUNKEL BAYAN Saç Beyaz giderici RE-PIGMENTIERUNG

http://​www.sanaindirimli.com/​product/208167/​Schwarzkopf%20RE-NATURE%20M​EDIUM%20BAYAN%20Saç%20Beya​z%20giderici%20RE-PIGMENTI​ERUNG

KULLANIM ŞEKLİ
Saça uygulanıp 30 dk. sonra kutu içindeki orjinal şampuanı ile yıkanıyor. Bir kaç uygulama sonra saçlar eski koyu rengine dönüşüyor.
Hidrojen Peroksit ve Amonyak içermez
Boya değildir, saçı yıpratmaz
10 Dakikada uygulama
Beyazlamış saçlara kalıcı çözüm.

İçerik : Her kutu içinde 2 ürün tüpü ve bir adet şampuan mevcuttur

KADIN-DARK : Kahve,Koyu kahve,Kestane,Koyu kestane,Siyah saçlara uygulanır.

Bizler saç rengini ka ybetmesini beyazlamak olarak tanımlarız. Oysa saç beyazlamaz ya da ağarmaz. Sadece rengini, pigmentlerini kaybeder. Yaşla birlikte saç telinin ortasındaki tabaka artık daha fazla pigment üretemez olur. Saç renksiz hava kabarcıklarıyla dolar; renksiz bir hal alır. Ancak genellikle bu teller az sayıda da olsa renkli saçlarla karıştıkları için gümüşi bir hal alır. Saçların beyazlama yaşı saçı etkileyen pek çok diğer faktör gibi genetik özelliklerle ilgilidir. Bazı insanların saçları erken yaşlarda beyazlarken kimilerinin ileri yaşlarda sayılı beyaz saçı olur. Şok ya da ağır stres nedeniyle de kısa zaman içinde saçlar rengini kaybedebilir

Schwarzkopf Re-Nature Saç Beyazlarını Düzenleyici
Beyaz Saçlarınızı Kendi Rengine Boyamadan Döndürebilirsiniz
Beyaz saçları eski haline dönüştürmek için pigment gereklidir. Schwarzkopf Re-Nature saçlara pigment yükleyerek beyaz saçlarınızı tekrar eski rengine kavuşturmayı başarır.

 


SCHWARZKOPF RE-NATURE'nin Tarihi: 1989 yılından 1998 yılına kadar yapılan yoğun araştırma sonucu on yıl sonra, Schwarzkopf dan saç uzmanları benzersiz patentli formülü ile 1998 yılında Re-Pigmentasyon Krem ile orijinal saç rengini geri getiren bu ürün ile dünya pazarında yerini aldı ve 1998 den bu güne 2010 hala devam etmektedir.


 
 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !